1500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych

1500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: GATECH
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Zestaw G15

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 50
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Zasady płatności: T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply: 2000 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: zestaw silnika do otwierania bram przesuwnych Otwarty styl: Przesuwny
Kolor: Niebieski lub czarny Materiał: Aluminium
Rodzaj: Drzwi wejściowe Funkcja: Wodoodporny
Podanie: Ogrodzenie parku Opcjonalny: Zdalne sterowanie
High Light:

Zestaw do automatycznego otwierania bram 1500 kg

,

zestaw do otwierania bram przesuwnych 35 Nm

,

zestaw do automatycznego otwierania bram 35 Nm

opis produktu

AC 1500kg Operator przesuwny Automatyczny zestaw do otwierania bram do zastosowań przemysłowych

 

Gatech jest wiodącym producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem w różnych otwieraczach do bram skrzydłowych, otwieraczach do bram przesuwnych, barierach, silnikach rolet i różnych elektrycznych systemach sterowania.

 

Gatech posiada profesjonalne umiejętności badawczo-rozwojowe, odniesienie do jakości produkcji zgodnie z ISO9001, CE i korzystną obsługę klienta, dzięki czemu produkty są popularne w Rosji, Azji Południowo-Wschodniej i cieszą się wysoką reputacją na świecie.Gatech stale unowocześnia zdolności badawczo-rozwojowe.

Wbudowana tablica sterownicza do otwierania bram przesuwnych, która powoduje automatyczne zatrzymanie przed dodatkowymi oporami. Ten sterownik jest najnowszym produktem opracowanym przez naszą firmę.Zawiera zabezpieczenie przed przegrzaniem.Gdy temperatura silnika osiągnie wartość znamionową, automatycznie wyłączy się i zabezpieczy silnik.Części elektroniczne są połączone technologią SMT, bardziej bezpiecznym, bardziej stabilnym, bezpieczniejszym i niezawodnym.

 

Specyfikacje Zestaw G8 Zestaw G10 Zestaw G15 Zestaw G20
Zasilacz 220V/50Hz;110V/60Hz 220V/50Hz;110V/60Hz 220V/50Hz;110V/60Hz 220V/50Hz;110V/60Hz
Moc silnika 370W 550W 550W 700W
Wyjściowy moment obrotowy 20Nm 22Nm 35Nm 45Nm
Prędkość robocza 12m/min 12m/min 12m/min 12m/min
Maksymalna długość bramy 20m 20m 20m 20m
Wysyłka Masa jednostki 12,4 kg 12,7 kg 14,7 kg 15,8 kg
Maksymalna masa bramy 800kg 1000 kg 1500kg 2000kg

 

Standardowe wyposażenie automatycznego zestawu do otwierania bram przesuwnych

* 1 szt. Silnik bramy

* wbudowana tablica kontrolna

* 4 szt. Pilotów zdalnego sterowania

* 2 pary fotokomórek

* 1 szt. Lampa błyskowa

* 4M zębatki

* 2 szt. Klawiszy zwalniających

* 1 instrukcja obsługi w języku angielskim;

* 1 para magnesów

* 1 metalowa płyta montażowa;

* śruby nakrętki

 

1500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych 01500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych 11500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych 21500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych 3

 

 

FAQ

 

F1:Na co powinienem zwrócić uwagę podczas instalacji?

1. Przed zainstalowaniem silnika bramy przesuwnej inżynier lub instalator musi zapoznać się z otoczeniem, a silnik powinien być zainstalowany po lewej lub prawej stronie.Nie można montować na zboczach.

 

2. Zgodnie z projektem obiektu najlepszym miejscem montażu bramy przesuwnej, a także sposobem mocowania korpusu bramy, ogranicznik musi być zainstalowany w pozycji maksymalnego otwarcia i zamknięcia.

 

3. W zależności od potrzeb wybierz, czy chcesz zastosować zewnętrzny sterownik do bram przesuwnych, czy wbudowany sterownik do drzwi przesuwnych.Ogólnie rzecz biorąc, wybierasz zewnętrzne kontrolery bram przesuwnych przy bramach fabryk, szkół i społeczności, co jest wygodniejsze dla zarządzania strażnikami.

 

4. W miejscach, gdzie przepływ ludzi jest stosunkowo duży, silnik bramy przesuwnej jest często otwierany i zamykany.Najlepiej używać silnika do bram przesuwnych na prąd stały, ponieważ silnik do bram przesuwnych na prąd przemienny generuje dużo ciepła podczas częstego otwierania i zamykania, co wpłynie na wydajność silnika.

 

5. Po wybraniu silnika najlepiej zainstalować urządzenie zabezpieczające na podczerwień.Sterownik silnika do bram przesuwnych Tongli ma interfejs ochrony na podczerwień do wyboru przez użytkowników.

 

6. Podczas montażu silnika do bramy przesuwnej instalator lub wykonawca instalacji powinien uważnie zapoznać się z instrukcją dostarczoną przez producenta, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów podczas procesu montażu.

 

7. Po zamontowaniu silnika instalator powinien szczegółowo przedstawić użytkownikowi sposób przeprowadzania codziennej kontroli działania i konserwacji silnika bramy przesuwnej.

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 1500 kg Automatyczny zestaw do otwierania bram 35Nm Zestaw do otwierania bram przesuwnych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.